Asosiy ma'lumotlar
Yuqori tozalik 99% polioksitetilen Lauril EFF CAS 9002-92-0
| Erish nuqtasi | 41-45 ilmiy darajasi (.) |
| Qaynab turgan nuqta | 100 daraja (yoritilgan .) |
| zichlik | 0.99 g / ml ± 0,002 g / ml 20 daraja |
| Bug 'bosimi | <1 mm Hg ( 20 °C) |
| Seffiyaviy indeks | n20/D 1.461 |
| Fp | >23 daraja f |
| Saqlash temp . | +30 darajasi . ostida saqlang |
| eruvchanlik | H2O: 20 daraja, aniq, rangsiz 40 mg / ml |
| pka | 0 [20ºC da] |
| shakl | Mumli granulalar |
| rang | Oq |
| Hid | Hidsiz |
| PH diapazoni | 5.5 - 7.5 |
| PH | 5.5-7.0 (100g/l, H2O, 20ºC) |
| Suvning satrlari | eriydigan |
| Muzlash nuqtasi | 35,0 dan 40,0 ºC gacha |
| Rahm | 14,7558 |
| Barqarorlik: | Kuchli oksidlovchi moddalar bilan mos bo'lmagan {{0} . yonuvchan . yonuvchan . yonuvchan . yonuvchan . |
| Logp | 2.26 25ºC da |
| EPA moddasi ro'yxatga olish tizimi | Polietilen glikol monododisekil efiri (9002-92-0) |
Mahsulot tavsifi
Poliviletilen laurilmi?
Laurilli polioksitetilen Lauril Eter - bu eng tez rivojlanayotgan va juda keng tarqalgan yog 'polioksitali va eng keng tarqalgan bo'lmagan sof polioksitik, bu yuqori barqarorlik, elektrolitlarga chidamliligi, oson biodelitka va kichik To'qimachilik bosma va bo'yash sanoatida keng tarqalishidan tashqari, . ko'pikli suyuqlikni tayyorlashdan tashqari, polietilen glikol monododecyl efirini tayyorlashda keng tarqalgan, ammo.


Arizalar:
1. shaxsiy parvarish mahsulotlari: polioksitetilen lauril effekti, yalang'ochlar, yuza va ko'pik stabilizator sifatida keng qo'llaniladi .
2. Kosmetika: kremlar, emulsiyalar va bo'yanish effektlari kabi kosmetiklarda, u yog 'va mumulyatsiyani emulollashtiradi, mahsulotni barqaror qilib,.
3. To'qimachilik sanoati: polietilen glikol monododisel efiri qo'shimcha yuvish vositasi va yumshatgich sifatida ishlatiladi.
4. Qog'oz sanoatida: qog'oz pulliligini yaxshilash va bir xillikni yaxshilash uchun namlash vositasi va tarqalgan vosita sifatida ishlatiladi
{{0} polioksyetilen Lauril Effitda . inksmider, bo'yoq ishlab chiqarishda ham, pigmentlar va plitkalar barqarorligini yaxshilash va.
Nega Gneibioni tanlaydi?
1: Narx - raqobatbardosh va oqilona narx
2: savdo-sotiqli xizmat - Samarali va ishonchli savdo xizmati
3: ixtisoslashgan, xavfsiz va tezkor etkazib berish
4: shaxsiylashtirish - moslashtirilgan yorliqlar va qadoqlash; OEM / ODM xizmati
5: Saqlash - Xitoyda omborxonadagi etarli
Sizning so'rovingizni yuboring va siz uni olasiz!
Kompaniya profili
GnyrisuyoXitoyda joylashgan har birang shahri, Xean provintsiyasi, Xitoyning yagona taniqli etkazib beruvchi, organik erituvchi, organik erituvchi, organik erituvchi, organik eritma, organik mahsulotlar, farmatsevtika mahsulotlarini ishlab chiqaruvchi va. .


Qadoqlash va jo'natish
| Express tomonidan | Havo orqali | Dengiz orqali |
| 50 kg dan beri mos keladi | 50 kg dan ortiq | 500 kg dan ortiq |
| Ro'za: 3-7 kunlar | Ro'za: 3-7 kunlar | Sekin: 3-7 kunlar |
| Yuqori xarajat | O'rta xarajatlar | Arzon |
| Eshik xizmati eshigi | Port xizmatiga port | Port xizmatiga port |
Shaxsiylashtirilgan paket mavjud.
Biz buyurtmalarni olish uchun mijozlar uchun eng tez va eng arzon usuldan foydalanish uchun har doim qo'limizdan kelganini qilamiz
Va barcha jo'natish tafsilotlari uchun mijozlar bilan elektron pochta orqali kuzatib boring, shuningdek u zararsiz kelguniga qadar yangilangan trek ma'lumotlari {.

TSS
Sifatni qanday boshqarasiz? Mahsulot sifatini qanday tasdiqlash mumkin?
1. Siz ba'zi mahsulotlar uchun bepul namunalar olishingiz mumkin, faqat etkazib berish narxini to'lash kerak .
2. Bizda xizmat ko'rsatishdan oldin sifat nazorati to'g'risidagi hisobotlarni taqdim etadigan o'zingizning sifat nazorati bo'limimiz bor
3. men uchinchi tomon tekshiruvini qabul qilishimiz mumkin .
Qo'rg'oshin vaqti qancha va bizga qanday topshirish kerak?
Biz {{0} kunlar davomida yuk tashish uchun bir necha kun davomida etkazib berishni tashkil qilamiz va bizda 7 kunlik buyruqlar . Bizda zaxiraga ega bo'lgan ba'zi mahsulotlar sizga darhol yuborilishi mumkin . .
Qanday qilib buyurtmani qanday etkazib berasiz?
Efir orqali, DHL, FedEx, UPS, TXT, EMS va boshqalar .
Mening shaxsiylashtirilgan mahsulotimni olsam bo'ladimi?
Ha . logotip, dizayn, paketlar, til qo'llanma va hk, biz juda xush kelibsiz .
Issiq teglar: Yuqori tozalik 99% poliokyetilen Lauril eksperi Lauril Effer cas, Xitoy yuqori poklik 99% poliokyetilen Lauril EFS {{3} ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar, zavodlar


