Asosiy ma'lumotlar
Yuqori totinlik tetrrapropillamlamomi bromid kukuni (tpabr) cas 1941-30-6
| Erish nuqtasi | 266-272 ilmiy daraja |
| zichlik | 1.1949 (qo'pol smeta) |
| Seffiyaviy indeks | 1.5260 (smeta) |
| Saqlash temp . | +30 darajasi . ostida saqlang |
| eruvchanlik | H2O: 0.1 g / ml, aniq |
| shakl | Kristallar yoki kristalli kukun |
| rang | Oq |
| Hid | Hidsiz |
| kiliy | 5-7 (100g/l, H2O) |
| Suvning satrlari | 100 g/L |
Mahsulot tavsifi
Tetrapropropilammoniya bromide kukunining qo'llanilishi:
1. bromide kukuni organik sintezda faza uzatish katalizator sifatida keng qo'llaniladi, reaktsiya sintezi va samaradorligini oshirish .
2. tpabrni ionda ishlatish mumkin -. tetrrapropilalamiya kationasi boshqa kationni boshqa kation bilan almashtirish mumkin . {}} {}} {}} {}} {}}
3. Elektrokimyosi: Ba'zi elektrokimyo bo'yicha TPABR elektrolit kameralarining o'tkazuvchanligi va bajarilishini yaxshilash uchun elektrolit qo'shadi . elektrolit ekskursiya sifatida ishlatilishi mumkin .
4. Materiallar fanlari: Zeolitlar . kabi ba'zi noorganik materiallarni tayyorlashda qo'llaniladi


Nega Gneibioni tanlaydi?
1. yuqori sifatli va raqobatbardosh narxni ta'minlaydi .
2. Sizning baholash uchun bepul namunalar .
3. Mahalliy transport kompaniyasidan tovarlarni tezda . ni olishingiz uchun tovarlarni tashish uchun mahalliy transport kompaniyasidan foydalaning
4. Sizga har bir bosqichning barcha ma'lumotlarini oldindan . haqida xabar beramiz
5. Qadoqlash .
6. Birinchi marta javob bering .
Sizning so'rovingizni yuboring va siz uni olasiz!
Qadoqlash va jo'natish
Sizning tovarlaringiz, kasbiy, ekologik toza, qulay va samarali qadoqlash xizmatlarini xavfsizligini ta'minlash uchun .
Express orqali biz sizga etkazadigan tovarlarni sizga etkazamiz .
Agar siz etkazib berish narxini bilmoqchi bo'lsangiz, iltimos, manzilingiz bilan so'rov yuboring .


Kompaniya profili
Gnyrisuyo2016 yilda tashkil etilgan kompaniya - bu etik kimyoviy mahsulotlar, shuningdek distribyutorlar kabi yuqori sifatli kimyoviy mahsulotlar, shu jumladan {{3} ishlab chiqarishga bag'ishlangan keng qamrovli korxona. Mijozlar .
Gnripio kompaniyasining ofis muhiti

Mijozlar Gneiio guruhiga tashrif buyurishdi

Kimyoviy xom ashyo ishlab chiqaruvchisi

TSS
Savol: Siz o'z sifatingizni qanday kafolat bera olasiz?
Javob: Bizning fabrikamiz EMR sifatli tizimiga egalik qiladi . . barqaror va malakali materiallarga egamiz va bizda xavfsizlik va o'z vaqtida tashish uchun SOP yuklash tizimiga egamiz .
Savol: Ba'zi namuna olsam bo'ladimi?
Javob: Ha, biz bepul namunani etkazib berishimiz mumkin, ammo etkazib berish narxi mijozlar tomonidan to'lanadi .}}} .
Savol: Buyurtmalarni joylashtirishdan oldin mahsulot sifatini qanday tasdiqlash mumkin?
Javob: Siz bizdan bepul namuna olishingiz yoki SGS hisobotini olishingiz mumkin, chunki .}}}}
Savol: Siz qaysi turdagi to'lov shartlarini qabul qilasiz?
Javob: Biz TT, LC-da yaxshimiz / LC 90/000 / 120 Sday to'lov usuli .
Issiq teglar: Trumpropropilammonum bromid kukuni (tpabr) kasan, Xitoy yuqori tozali tokapropilammoniya (tpabr) cas 1941-30-6 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar


